Το ψηφοδέλτιο του Νίκου Σαρρή

Δείτε τα βιογραφικά όλων των υποψηφίων


Ο Υποψήφιος Δήμαρχος.
ΣΑΡΡΗΣ Νικόλαος του Εμμανουήλ

                               Οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Αναγνωστόπουλος  Σεβαστιανός του Ιωάννη
  2. Αποστολίδης  Κλεομένης του Γεωργίου
  3. Βαβανού  Εμμανουέλα του Αντωνίου
  4. Βαζάκα Αφροδίτη του Στεφάνου
  5. Βασάλου Δήμητρα του Ανδρέα
  6. Βελέντζας Σταμάτιος του Νικολάου
  7. Βιτζηλαίος Ιωάννης του Νικολάου
  8. Βολοσυράκης  Νικόλαος του Δημητρίου
  9. Γιακουμοπούλου Ελένη του Μιχαήλ
  10. Γκίκας Στυλιανός του Αναστασίου
  11. Γκόκας Αλέξιος του Σπυρίδωνος
  12. Θαλασσινός Ιωάννης του Μιχαήλ
  13. Ισιγώνης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
  14. Καβάλλης Γεώργιος του Ιακώβου
  15. Κασαπίδης Αναστάσιος του Γεωργίου
  16. Καστρουνής Σωτήριος του Φωτίου
  17. Κατσαρός Ιωάννης του Ευαγγέλου
  18. Καφφάτος Δημήτριος του Γεωργίου
  19. Κεφάλας Φραγκίσκος του Μιχαήλ
  20. Κόττη  Ιωάννα του Λεονάρδου
  21. Λάβδας Βασίλειος του Αναστασίου
  22. Μανούσος Στυλιανός του Λυκούργου
  23. Μαραγκουδάκης  Παύλος του Ανδρέα
  24. Μαυραγκάς Αντώνιος του Πέτρου
  25. Νικολαϊδης Πέτρος του Νικολάου
  26. Παπανικολάου  Ιωάννα του Γεωργίου
  27. Patrocchi  Emanuela του  Gianni (Πατρόκι  Εμανουέλα  του  Τζιάννι)
  28. Πούλιου  Ελένη του Σωκράτη
  29. Ρούσσος  Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  30. Σάμιος  Ανδρέας του Κωνσταντίνου
  31. Σιφναίου  Μαρία του Μάρκου
  32. Σπανός Αλέξανδρος του Σταματίου
  33. Σπύρου  Παναγιώτης του Νικολάου
  34. Στέλλας  Σταύρος του Παναγιώτη
  35. Στεφάνου  Νικόλαος του Αιμιλίου
  36. Φερεντίνου Αμαλία του  Χριστόφορου
  37. Φραντζή  Ανδριανή του Κωνσταντίνου
  38. Χριστοφόρου  Δέσποινα  του Σταύρου

       Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

  1. Γρηγοράσκου  Φιλία του  Ελευθερίου
  2. Ευταξιάδης  Γρηγόριος του Δημητρίου
  3. Κολλάρος Νικόλαος του  Ευαγγέλου
  4. Μαύρης  Μένεγος  του Μιχαήλ
  5. Πρωτολάτης  Σταμάτιος του  Ιακώβου
  6. Φερεντίνου  Στυλιανή του Χριστοφόρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΟΥΣΑΣ

  1. Βεντουρής Πέτρος του Νικολάου
  2. Δεβελίογλου Αναστάσιος του Νικολάου
  3. Θεοφίλης  Κωνσταντίνος- Χαράλαμπος του Γεωργίου
  4. Λακταρίδης  Χρυσόστομος του Δημητρίου
  5. Ταντάνης Γεώργιος του Λογγίνου
  6. Χαμηλοθώρη Μαρία του  Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΚΑΙΡΙΑΣ

  1. Παναγάκη Αικατερίνη του Γεωργίου
  2. Παντελάίου  Ασημίνα  του  Ιωάννη
  3. Παπαποστόλου  Αγγελική  του  Αντωνίου
  4. Σκανδάλης  Ματθαίος  του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ

  1. Καβάλλη  Σπυριδούλα  του  Ιακώβου
  2. Παυλάκης  Κωνσταντίνος του  Νικολάου
  3. Τσιγώνιας  Γεώργιος του  Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

  1. Βιτζηλαίος  Ιωάννης  του  Μιχαήλ
  2. Λουρίδης  Στυλιανός  του  Ιωάννη
  3. Περαντινού  Αθηνά  του  Κωνσταντίνου
  4. Τζανετάκη- Ισιγώνη   ΄Ολγα Μαρία  του  Παναγιώτη

      Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΩΝ

  1. Παναγάκη Μαριαλένα του Γεωργίου
  2. Χατζηγρηγορίου  Κοσμάς  του  Γρηγορίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΩΣΤΟΥ

  1. Ζουμής  Παντελεήμων  του  Φραγκίσκου

Σχόλια

top